ELEMENTER MÜZİK VE HAREKET EĞİTİMİ

Elementer Müzik ve Hareket Eğitimini merkez alan "MÜZİKLİ OYUN GRUBU" 2 - 6 yaş aralığındaki çocukların elementer müzik eğitimi almasını hedefler. Müziği hareket, ritim, dans ekseninde oyun oynayarak öğrenmesini amaçlayan grupta çocuklar oynayarak ve keyifli vakit geçirerek müziği öğrenecekler. 

  

ENSTRÜMAN VE ENSEMBLE EĞİTİMİ

Amatör müzisyenlerden, profesyonel müzisyenlere kadar her seviyedeki müzisyenlere uygulamalı eşlik ve müzik grup çalışması. Örneğin, gitar ya da davul çalıyorsunuz. Tek başınıza çalmaktan sıkıldınız. Bu noktada ensemble programı yardımınıza yetişiyor. Programda seviyeniz saptanır, eksiklerinize göre eğitim programı hazırlanır. Belli bir süre sonra interaktif repertuvar çalışmalarına geçilir.
ÖZEL GEREKSİNİM DUYAN
BİREYLER İÇİN MÜZİK EĞİTİMİ

Elementer Müzik ve Hareket Eğitimini merkez alan ve özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların elementer müzik eğitimi almasını hedefleyen programdır. Müziği hareket, ritim, dans ekseninde oyun oynayarak, boyama yaparak ve renkleri kullanarak öğrenmesini amaçlayan bu programda çocuklarımız keyifli vakit geçirerek müziği öğrenecekler. 


BEDEN PERKÜSYONU

Herkes sahip olduğu ve en temel enstrüman olan bedenimizi keşfedecek, müzik yapmanın keyfini çıkartacak. Kursiyerlerimiz müziğin yapı taşlarından ritm unsurunu tüm boyutları ile inceleyecek, yaratıcılık ve doğaçlama konusunda deneyim sahibi olacaklar.